Rodzinne podróżowanie po włoskich kempingach

Podczas wakacji 2018 po raz drugi realizowaliśmy wspólnie z szaloną rodzinką Globtroterków projekt Wakacje Na Kempingu. Wraz z Olą, Tomkiem i ich synem Michasiem odwiedziliśmy ponad 20 kempingów w najpiękniejszych zakątkach Europy, uwieczniając wszystko na zdjęciach. Przedstawiamy Wam dziś fragment tej wyprawy - oto przepełniona słońcem i cudownymi miejscami Riwiera Adriatycka we Włoszech.

Mama Ola

Jestem głównym organizatorem naszych rodzinnych wyjazdów, nie rozstaję się z książkami, kolekcjonuję trampki i mam fioła na punkcie zwiedzania. Uwielbiam zarówno europejskie metropolie jak i małe, urocze miasteczka pomijane przez turystów. Nic nie sprawia mi większej frajdy jak odkrywanie Europy wspólnie z rodziną. Naszymi pomysłami na rodzinne zwiedzanie bez marudzenia dzielimy się na blogu www.globtroterek.com

Michaś

Michał: Uwielbiam gry miejskie, piłkę nożną, Minecrafta, wakacje na kempingu i szaleństwa w parkach rozrywki. Najbardziej na kempingach lubię zajęcia sportowe, mecze z kumplami z innych krajów i oczywiście baseny. Im wyższe zjeżdżalnie tym lepsza zabawa :) Moje przygody i fajne miejsca pokazuję na Instagramie. Wpadnijcie do mnie na @Podróże_sa_spoko :)

Tata Tomek

Jestem fotografem, początkującym rolkarzem, średnioozawansowanym narciarzem, mistrzem planszówek i zagorzałym fanem kempingowych wakacji. Uważam, że to najlepsza opcja na spędzenie urlopu z rodziną. Wspólnie z żoną i synem odwiedziliśmy już blisko 100 kempingów. Opiniami o odwiedzonych miejscach oraz zdjęciami z kempingów dzielimy się na blogu.