Mercoledí - Środa

Spędź aktywny dzień!

Czas na aktywność! Czas na rowerową wycieczkę. Okolice Jeziora Garda są wprost idealne do jazdy na rowerze! Wręcz niekończące się kilometry tras rowerowych, szerokich i płaskich, w sam raz dla rodzin z dziećmi. Niepodzielnie panujące nad jeziorem słońce dostarcza dodatkowej energii!


Wzdłuż tras możesz podziwiać malownicze wioski, wille niczym wyciągnięte z klasycznych filmów o Jamesie Bondzie, górskie szczyty odbijające się w wodzie… cudowne widoki!

Na większości kempingów możesz wypożyczyć rower. Warto połączyć wycieczkę rowerową z rejsem promem. Profesjonalna recepcja na kempingu podpowie Ci, gdzie się udać, by jak najlepiej spędzić ten aktywny dzień.

Wolisz trening na rowerze górskim? Żaden problem! W północnej części jeziora w okolicy Riva del Garda znajdziesz wiele stromych tras przeznaczonych tylko dla zaawansowanych rowerzystów.

Najpiękniejsza ścieżka rowerowa w Europie.

Jazda po drewnianych pomostach, które wznoszą się nad wodą. Jazda po antycznych drogach, zamkniętych dla ruchu drogowego. Trasa rowerowa wokół Jeziora Garda już teraz uznawana jest za najpiękniejszą w Europie! W 2021 roku otwarte zostaną nowe trasy o łącznej długości 140 km. Już teraz możesz sprawdzić kilka wspaniałych, nowych odcinków tych dróg – np. pomiędzy Capo Reamol a Trentino.